Oferty

Balustrady szklane

Precyzyjnie wykonane balustrady ze szkła trafią w gusta największych estetów i przyczynią się do stworzenia wyjątkowego wystroju pomieszczenia – zarówno w domu, jak i firmie czy obiekcie użyteczności publicznej. Uznaje się je obecnie za jeden z najbardziej popularnych trendów architektonicznych, bowiem łączą w sobie trwałość i nowoczesną elegancję, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo poruszania się po schodach czy balkonie.

Podstawowe zalety

Podstawowym atutem balustrad jest ich piękno – nowoczesne i zróżnicowane designy pozwalają tworzyć zróżnicowane aranżacje wnętrz oraz terenów zewnętrznych Do dyspozycji naszych Klientów są balustrady szklane w wersji z pionowymi elementami mocującymi oraz samonośne, które są ich pozbawione.

Poza estetyką wykonania, balustrady szklane są bardzo trwałe, ponieważ wykonano je ze specjalnego szkła hartowanego laminowanego, które wyposażone zostało dodatkowo w folię zabezpieczającą, znajdującą się wewnątrz. Dzięki temu konstrukcje są nie tylko bardzo odporne na zróżnicowane uszkodzenia mechaniczne, ale również nie stanowią zagrożenia dla użytkowników – w przypadku zniszczenia rozpadną się na drobne, nie zagrażające zdrowiu elementy. Bez obaw można montować je na terenie otwartym, ponieważ żadnego wpływu na ich wygląd czy właściwości nie będą miały nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne czy promienie UV.

Uniwersalne w zastosowaniu

Balustrady szklane to lekkość, łatwość montażu oraz uniwersalność zastosowania. W połączaniu ze stalą nierdzewną nie tylko zyskują na wyglądzie, ale również trwałości i można zamontować je zarówno wewnątrz pomieszczeń (na schodach), jak również na zewnątrz (na schodach, antresolach i balkonach). Mogą być stosowane w przestronnych oraz mniejszych wnętrzach, bowiem mają wpływ na optyczne powiększenie i należyte doświetlenie pomieszczenia. Szklane balustrady doskonale prezentują się w kompozycji z drewnem, cegłą, kamieniem, różnego rodzaju metalami i innymi materiałami, stąd też można często spotkać je w różnych miejscach. Postaw na najlepsze balustrady.

Wykonujemy balustrady z najlepszego szkła hartowanego, wykorzystując sprawdzone metody montażu i dostosowując design rozwiązań do indywidualnych potrzeb wszystkich naszych Klientów. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu bardzo sprawne działania, a także wysoką jakość wykonania, przejawiającą się w wyżej wymienionych zaletach tego rodzaju balustrad. Wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje procentują, o czym przekonacie się Państwo w naszej galerii zdjęć.