Oferty

Wewnętrzne

Oferowane przez firmę Alab Kowalstwo schody metalowe wewnętrzne to elementy, które stanowią nie tylko niezbędny element łączący piętra w każdym domu, ale również unikalny sposób na zaaranżowanie przestrzeni w danym wnętrzu. Jesteśmy pewni, że klasyczna elegancja, niepowtarzalne wzornictwo oraz trwałość i solidność konstrukcji zachwyci każdego z naszych klientów.

 

Dostępne w naszym asortymencie schody metalowe wewnętrzne pełni‘ wiele funkcji w wyposażeniu wnętrz. S‘ zarówno dekoracj‘, zabezpieczeniem, jak i praktycznym elementem, który jest niezbędny w każdym, piętrowym budynku.
Zajmujemy się projektowaniem i montażem tych elementów. Usługi zawieraj‘ także fachowe doradztwo w doborze odpowiedniego rodzaju schodów. W zależnoci od potrzeb naszych Klientów i przestrzeni, któr‘ chc‘ zagospodarować, tworzymy konstrukcje zabiegowe, łamane, a nawet spiralne i wachlarzowe.

Cała konstrukcja wykonana jest z metalu, jednak w celach estetycznych dodajemy do nich drewniane lub szklane komponenty. Każdy z naszych Klientów może dobrać rodzaj i kolor stopni oraz balustrad. Tworzymy elementy na miarę potrzeb każdego Klienta, dlatego ta propozycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem na rynku.