Oferty

Balustrady nierdzewne

Współcześnie balustrady nierdzewne cieszą się ogromną popularnością i stanowią standardowy element wyposażenia wnętrz, sprawdzając się również na terenach otwartych. Nasza firma, wykorzystując swoje doświadczenie i umiejętności, a także wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, proponuje wysokiej klasy balustrady, których ogromna liczba zalet oraz najwyższa jakość wykonania sprawiają, że każde miejsce zyska na estetyce i stanie się bezpieczniejsze.

Dlaczego balustrady nierdzewne?

Stal nierdzewną wykorzystuje się od wieków i jest ona gwarancją trwałości oraz odporności na rozmaite uszkodzenia czy też czynniki zewnętrzne. Dlatego też wykorzystywana jest do tworzenia balustrad, które pełnią funkcję zabezpieczającą przed upadkiem ze schodów czy balkonów i ułatwiają poruszanie się. Dzięki zastosowaniu tego materiału użytkownik nie musi martwić się o korozję, konieczność ciągłej pielęgnacji balustrady czy jej estetykę. Dzięki zabiegom polerowania i szlifowania w czasie produkcji, osiągnięte efekty przechodzą często wszelkie oczekiwania Klientów, którzy zyskują produkt wyjątkowo estetyczny, a przy tym trwały, nawet w perspektywie wielu lat użytkowania. Balustrady nierdzewne są ponadto bardzo łatwe i szybkie w czyszczeniu, nie wymagają stosowania specjalistycznych impregnatów, a do tego są bardzo uniwersalne w zastosowaniu – sprawdzają się wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz, doskonale komponując się z otoczeniem.

Piękno designu i trwałość

I to właśnie estetyka wykonania oraz różnorodność designów powodują, że balustrady nierdzewne cieszą się tak dużą popularnością. Wykonujemy konstrukcje dostosowane do potrzeb Klientów, które zachowają swój piękny wygląd przez wiele lat, nawet gdy będą intensywnie eksploatowane. Wysoki połysk, gładka powierzchnia i różne rozmieszczenie tralek sprawia, że balustrady nierdzewne nadają się idealnie do nowoczesnych i eleganckich przestrzeni.

Dlaczego nasze balustrady?

Balustrady nierdzewne Alab to przede wszystkim wyroby powstałe na bazie ogromnych doświadczeń oraz wiedzy wykwalifikowanych pracowników. Znając potrzeby naszych Klientów doskonale wiemy jakie rozwiązanie będzie dla nich odpowiednie i wykonujemy je za pomocą stosownych materiałów i odpowiednich sposobów wykończenia. Przyświeca nam jeden cen – tworzyć balustrady będące połączeniem bezpieczeństwa i piękna, które stosować można wszędzie, jednocześnie mając gwarancję, że zachowają one swoją estetykę przez lata. Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie dowiecie się Państwo jakie rozwiązania tworzymy i dlaczego warto postawić właśnie na nas.